Dla firm / media

ZOSTAŃ PARTNEREM AKCJI
Jeśli zarządzasz marką, która podziela podobne wartości do tych, które realizujemy i chcesz zjednoczyć siły działające na rzecz wspólnej idei, możesz zostać naszym partnerem lub sponsorem. W zależności od kształtu współpracy Twoja marka może zostać sponsorem tytularnym lub pojawiać się w materiałach promocyjnych, w naszej komunikacji oraz social mediach, a Twoje logo zostanie opublikowane na stronie inicjatywy. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz: roksana.goral@swietymikolajdlaseniora.pl lub joanna.dacka@swietymikolajdlaseniora.pl
PRZEKAŻ WSPARCIE FINANSOWE
Dostępna jest również możliwość przekazania wsparcia finansowego na wybraną kwotę. Zebrane w ten sposób fundusze pomogą nam działać dalej i spełniać marzenia Seniorów w trakcie akcji oraz przez cały rok. Każda złotówka przyczynia się do uśmiechu kolejnego Seniora w Polsce, a dzięki Twojej pomocy, możemy takich uśmiechów wywołać jeszcze więcej. Prowadzimy dokładną analizę i raporty na temat bieżących potrzeb seniorów w domach opieki, dokładnie wiemy na co wydatkować środki. Wsparcie finansowe można przekazać:
  • na rachunek bankowy: Fundacja: „Święty Mikołaj dla Seniora” numer konta: 78 1090 1043 0000 0001 4716 1348
  • wpłacając na zbiórkę www.siepomaga.pl/dpsy
  • zwracając się do Nas po naszą kolorową skarbonkę z logotypem akcji i zdjęciami na adres e-mail: julia.koszeluk@swietymikolajdlaseniora.pl
  • podpisując umowę darowizny środków pieniężnych.
Napisz do Nas, daj znać jaki masz pomysł - a my zarekomendujemy odpowiednie działania!
BENEVITY
Możesz pomagać nam przekazując darowiznę przez platformę Benevity.com. Daje to możliwość wyjątkowego wsparcia, ponieważ darowizna przekazywana przez pracownika jest podwajana przez pracodawcę! Portal jest dostępny dla pracowników firm, głównie międzynarodowych. Informacji o możliwości przekazania darowizny może udzielić Ci pracodawca. Co to Benevity? Lider w zakresie wspierania darowizn korporacyjnych, aby zapewnić dostęp do darowizn od firm i ich pracowników dla organizacji non-profit i charytatywnych na całym świecie. Wiele korporacji zachęca swoich pracowników do przekazywania pieniędzy i czasu na wolontariat organizacjom non-profit w ich społecznościach, a także dopasowuje i przesyła te datki za pośrednictwem systemu Benevity.
Dzięki wiedzy którą posiadamy, umiejętnie łączymy ze sobą dwa z pozoru różne światy – świat organizacji pozarządowych i świat biznesu.

Wiemy, jak skutecznie pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują. Potrafimy również zadbać o odpowiednią ekspozycję i promocję partnerów oraz sponsorów w kontekście naszych działań. Realizujemy cele fundacji oraz cele biznesowe współpracujących z nami firm i marek. Zaufali już nam: Mondelez International, Amazon, Fundacja Santander, Fundacja by Deloitee czy międzynarodowa Kancelaria Allen & Overy.
FAQ DLA BIZNESU
MEDIA
Korzystanie ze zdjęć i grafik:
Pamiętaj, by zawsze podawać autora zdjęcia/video. Jeśli jakiejś fotografii potrzebujesz w większym rozmiarze, napisz na julia.koszeluk@swietymikolajdlaseniora.pl

Jeśli korzystasz z naszego logo i przygotowujesz przy ich użyciu własne projekty, koniecznie prześlij je nam do akceptu na joanna.dacka@swietymikolajdlaseniora.pl

Przypominamy o braku możliwości wykorzystywania zdjęć i grafik w celach komercyjnych (produkcja gadżetów, płatne reklamy) bez uzyskania wcześniejszej zgody.

Materiały, wywiady, więcej informacji - uzyskasz pod adresem: roksana.goral@swietymikolajdlaseniora.pl

Materiały od Fundacji znajdziesz tu:

relacje mikołajów

To nasze trzecie wspolne Święta i nie wiem, kto ma więcej radochy z tego. Dziękujemy, że możemy być dla Was :)) widzimy się za rok :)
Paulina 2023 Godów (Pawłów)
O akcji dowiedziałam się całkiem przypadkiem i cieszę się,że mogłam dołożyć swoją cegiełkę :) dobro wraca !
Ania 2023 Maków Mazowiecki
Trudno wybrać list, bo wiele z nich jest przejmujących i ukrywa jakąś historię. Nie jest trudno pomóc, wystarczy chcieć :) Mam nadzieję, że paczka sprawi przyjemność obdarowanemu :)
Alicja 2023 Zgorzelec
Jest to moja pierwsza pomoc dla seniora i na pewno nie ostatnia!❤️🥰
Weronika 2023 Warszawa

partnerzy

Nie ma listów?
Sprawdź tu jak pomóc