Faq

Żeby ułatwić pracę naszym Świętym Mikołajom, poniżej zebraliśmy najczęściej zadawane pytania odnoszące się do akcji i związanych z nią procesów. Znajdziecie tu najważniejsze informacje dotyczące listów, przygotowania prezentów, dostarczania podarków, czy kwestii technicznych. Jeżeli po zapoznaniu się z informacjami, nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj z koordynatorką, której adres e-mail znajdziesz w moje listy.

wybierz kategorię

wybierz list
Zostało
0000
listów z
0000
przekaż wsparcie

relacje mikołajów

Pierwszy raz wzięliśmy udział w tej akcji i jestem pewna, że nie ostatni. :) Podopieczni Fundacji proszą o drobne upominki, nie trzeba wiele, by sprawić komuś radość w tym świątecznym czasie. <3
Urszula 2022 Wrocław
To dla mnie druga edycja. Za każdym razem czytanie listów od seniorów mnie bardzo wzrusza. Cieszę się, że mogę pomóc i być Mikołajem. Mam nadzieję, że przygotowana paczka sprawi wiele radości :)
Aleksandra 2022 Nakło nad Notecią
Bardzo ciesze sie ze wzielam udzial w akcij w kolejnym roku bede chciala byc mikolajem napewno dla paru osob ❤️🥹🎄
Weronika 2022 Wrocław
W tym roku po raz 2 obdarowuję, jestem tak samo wzruszona jak w '21! Jestem też wdzięczna, że dowiedziałam się o tej akcji! Mam nadzieję, że na twarzy Pani Alicji pojawi się uśmiech!
Zuzanna 2022 Piła

partnerzy