Moje listy - logowanie

Po zalogowaniu na swoje konto, możesz zobaczyć wybrane i przypisane do Ciebie listy oraz nimi zarządzać, czyli zatwierdzić realizację lub w razie konieczności zrezygnować z wybranego listu. Znajdziesz tu również wszystkie niezbędne dane: kontakt do koordynatora/rki, nazwę i adres placówki, a także harmonogram akcji.

Aby się zalogować, uzupełnij swój adres mailowy i kod jednego z listów (przykładowy kod: NA-12).

zaloguj się ZARZĄDZAJ LISTEM, WYSZUKAJ ADRES PRZESYŁKI I INNE INFORMACJE

*
*
przekaż wsparcie

relacje mikołajów

Widok, szczęśliwych i radosnych twarzy, jest bezcenny. Mogę mieć tylko nadzieję, iż Pani Krystyna uśmiechnęła się po otwarciu paczki i z radością rozpakowywała każde zawiniątko.
Katarzyna 2023 Kraków
Wspaniała inicjatywa, wielka radość dla mnie sprawić prezent seniorce :-) na pewno wezmę udział w kolejnej edycji!
Marta 2023 Wejherowo
Pierwszy raz uczestniczył w akcji. Jestem pod wrażeniem, jak dobrze i przemyslanie była zorganizowana. Dobrym pomysłem są zdjęcia z wręczenia, jako Mikołaj wiem, że paczka trafiła. Widzimy się za rok!
Paweł 2023 Katowice
To była pierwsza edycja i myślę, że nie ostatnia. Mam nadzieję, że obdarowany jest zadowolony i będziemy czekam na jego list za rok :)
Alicja 2023 Dąbrowa Białostocka

partnerzy

Strona internetowa współfinansowana ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030
Nie ma listów?
Sprawdź tu jak pomóc